سفارش تبلیغ
آموزش رایگان سئو، سئو روز
آموزش رایگان سئو، سئو روز

سلامت

بیماری آلوپسی و استفاده از کلاه گیس با موی طبیعی

بیماری آلوپسی - آلوپسی توتال و یونیورسال - بیماری آلوپسی و استفاده از کلاه گیس با موی طبیعی

بیماری آلوپسی :

استفاده از کلاه گیس در  درمان ریزش مو آلوپسی توتال و یونیورسال امری عادی و لازم میباشد استفاده از آن سبب میگردد درصد زیادی از اطرافیان فرد پی به بیماری فرد نبرند .
و فرد بیمار از کنجکاوی های اذیت کننده در امان باشد و نیز استفاده از کلاه گیس سبب عدم دوری فرد از جامعه میگردد.

واژه آلوپسی به معنی ریزش موی سر یا هر قسمتی از بدن بدون دلیل است. بروز آلوپسی میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد .اضطراب‌ و استرس و ارث میتواند در ابتلا به آلوپسی نقش‌ داشته‌ باشد.

ریزش در ابتدا بصورت سکه ای است که میتواند گسترش یابد و در تمام بدن سرایت نماید ولی بطور معمول بدون هرگونه درمانی کم کم در طول چند ماه همانطور که بوجود آمده است از بین میرود .

خارش و سوزش و قرمزی معمولا در ناحیه ابتلا دیده نمیشود .

این یک بیماری نوعی بیماری خودایمنی و اختلال در سیستم دفاعی بدن است که سیستم ایمنی بدن به دلایل نا معلوم به سلول های ریشه موی یک قسمت بدن حمله ور میشود و سبب ریزش موهای آن منطقه میشود. ریشه مو هیچگاه از بین نمیرود و امکان رشد مجدد همیشه وجود دارد.

 

بیماری آلوپسی و استفاده از کلاه گیس با موی طبیعی :

کلاه گیس در جاهای مختلف در سطح شهر فروخته میشود و متاسفانه در اکثر موارد کلاه گیس ها آماده و ساخت کشور چین میباشند. و فروشنده ها در زمان فروش اظهار میکنند که از موی طبیعی میباشد
ولی حتی در گرانترین مدل های آماده از موی طبیعی استفاده نشده است.موی اسب و یا شتر لاما و یا الیاف مصنوعی از مواد استفاده شده در این نوع کلاه گیس های وارداتی میباشند.البته به قول قدیمی ها هرچقدر پول بدید همان قدر آش میخورید.
قیمت پایین و طول عمر کم و براق بودن و غیر طبیعی بودن از ویژگیهای این نوع کلاه گیس ها برای افراد مبتلا به ریزش مو آلوپسی میباشد.
در مقابل کلاه گیس طبیعی  سفارشی در موسسه ما با قیمت بالاتر ولی از موی 100% طبیعی انسان و حتی موی اطرافیان فرد در صورت درخواست ساخته میشود.

طول عمر چند ساله و از همه مهمتر طبیعی بودن ظاهر مو و عدم تشخیص توسط دیگران و بهداشتی بودن و راحت بودن و ساخت طبق قالب سر خود فرد و عدم افتادن از روی سر و حالت پذیری و فرم پذیری مو توسط سشوار و شانه و برس از ویژگی های این نوع کلاه گیس ها می باشد